Tivibu HD Yayın Eklemek İstedim Sadece!

Tuncay E. |

Tivibu'da Maxi Paketim var ve ben buna sadece HD yayın eklenmesini talep etmek istedim. Bir kere girip aylar önce çıktığım için sadece HD alamazsınız dediler. Sadece bir üst paket açabiliriz bunun için de artı 21 -22 TL ek talep ettiler. Fakat ben Sinema vs. istemediğimi söyledim sadece HD yayınlar açılmasını talep ettiğim halde açamayız dediler sadece bir üst paketi bana onaylamamı istiyorlar.

Buda tabi benim hoşuma gitmedi çünkü diretmeye giriyor. Oysa sadece HD kanalları açmalarını istedim. Bence Tivibu hoş davranmadı herhalde HD bağlarsa ek ücret az geldi. Ne yapalım inşallah yakında başka sağlayıcılar girer bu piyasaya da bizde alternatiflere bakarız.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kampanyadan Faydalanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Tuncay E.
    17 Kasım
    23:50

    Şikayetimi neredeyse 2 hafta önce yaptım, fakat TTNET Tivibu dan geri dönüş olmadı. Ben bunu üzüntü ile karşılıyom, sonuçta müşteriyi memnun etmek için Tivibu hiç çaba sarf etmiyor. Gözümden düstü inşallah en kısa zamanda farklı internet ve TV sağlayıcılar bu hizmeti bölgemizde sunarlarda onlara geçeri. Çok yazık ediyorlar ve üzülüyom bu davranışlarına