11 Haziran 2015

Tivibu HD Yayın!

Yaklaşık 1-2 hafta önce Tivibu ya üye oldum, anlaşmamı yaparken 2 yıl taahhütlü HD olarak imzaladık fakat kurulumdan sonra gördüm ki 300 küsur kanaldan 20-25 kanal HD diğerleri normal, bende bunun üzerine Tivibu' ya şikayet yazdım, özellikle en çok izlenen Kanal D ve Star normal uydu anteninde HD olmasına rağmen sizde neden normal diye beni aramalarında dedikleri mevzu o kanallarla anlaşmamız yok ve konuştuğum arkadaş tekrar izle de kurtlar vadisinin bile izleyemezsiniz dedi, anlaşmaları olmadığı için bende ilk satış yaparken bunları niye söylemiyorsunuz sonuçta bütün kanallar HD ve tekrar izle olduğunu söylüyorsunuz, lakin sonra bunlarla anlaşmadık diyorsunuz?

Cafer 962 Okunma

Cevaplar

 • Cafer15 Haziran 2015

  Tivibu HD kanallarına üye oldum fakat kurulumdan sonra baktımki 300 küsur kanaldan 20 veya 25 kanalda HD yayını bulunmakta bunu ilk önce tivibudan sonrada şikayetimvardan şikayet ettim ve ikisinde de aynı cevabı aldım diğer kanallarla anlaşmamız yok hatta tekrar izle özelliğinde de belli dizileri tekrar izleyemiyoruz bende bana ilk satışta bunlar var demenize rağmen yok ise tamamen müşteri kandırıyorsunuz bunlar var diye satış yapıyorsunuz lakin yok diyorsunuz siz müşteriyi kandırıyorsunuz dediğimde haklısınız fakat yapacak bir şeyimiz yok cevabını alıyorum bu görüşmeden sonra ise bana mesaj geldi maxi paketimde bulunan Tivibu spor kanalları 1 Temmuz'dan sonra süper pakete taşınacaktır diyor ben aldığım da bu kanallarda vardı ve benden 2 yıl taahhüt aldılar fakat biz iptal ettiğimizde cezalı para alıyorlar fakat kendileri bir mesaj ile yapabiliyorlar bu tamamen tüketici haksız kazanç bu konuda bana gerekli yasal haklarımı hakkında bilgi ve yasal sürecin başlatılmasını istiyorum

 • Cafer15 Haziran 2015

  Yaptıkları açıklama benim şikayet konumla alakası yoktur sadece anlaşmamız yok ifadesini kullanıldı tüketicihaksız kazanç sağlıyorlar gerekli yerlere şikayetim devam edecek gerekirse yasal süreç başlatacağım

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Haziran 2015

  Müşterimiz ile 15.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön