10 Mayıs 2013

Tivibu Haksız Ücretlendirme!

İlk üç ay ücretsiz olduğu halde Tivibu'yu hiç kullanmadım. İlk üç aydan sonra faturamda ücret yansıyor müşteri hizmetleri ile görüştüm. Hata olduğunu söyleyip iptal ettiler. Sonraki ay faturamda yine aynı ücret yansımış. Bu nedir diye yine aradım. Yok 15 inden sonra arayın onu göremiyorum bunu göremiyorum. Nasıl hizmet anlayışı bu. Ben her defasında sizi aramak zorundamıyım? Hatanızı düzeltin.

S.vardar 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön