31 Mart 2015

Tivibu Haksız Kazanç Elde Ediyorlar!

13.03.15 TTNET Tivibu ev için başvuru yaptım. Kurulum için geldiler, beceremediler. 22.03.15 tarihinde kurulum gerçekleştirmek için geleceğiz dediler, gelmediler daha sonra Evde olmadığım bir gün, evin bir başka bireyi ile birlikte 24.03.15'te kurulumu gerçekleştirdiler. Bir baktım ki, bozuk cihazı eve kurmuşlar ve hizmet alamıyorum.

TTNET'e defalarca kez arıza kaydı bıraktım. Müşteri hizmetleri ile çözmeye çalıştım ama çare olamadılar. 26.03.15 saat 19:00'a randevu verdiler ama gelmediler. 29.03.15 tarihinde, 30.03.15 saat 20:00 için randevu verdiler yine gelmediler. Hatta 30.03.15 tarihinde bir de mesaj attılar, geleceğiz diye. Faturalandırmaya başlamışlar hizmet vermeksizin.

Semih 542 Okunma

Cevaplar

 • Semih 09 Nisan 2015

  Evet TTNET yine yaptı yapacağını, bugün müşteri hizmetlerinden bir arkadaş arayarak, bana çıkarmış oldukları faturaya itirazımı değerlendirdiklerini ve sadece arıza kayıtlarını baz alarak, Tivibu için çıkarılmış fatura bedelinden 4,80 TL gibi bir rakam'ı ödemem gerektiğini söylediler. Teşekkürler TTNET, hiç almadığım hizmet için benden 4,80 TL gibi bir rakam istiyorsunuz. Helal olsun. Değil 4,80 TL, 0,10 Kuruş dahi olsa, bana çıkarılan fatura bedeli için, mahkeme yollarıyla hakkımı arayacağımı buradan bilmenizi isterim. Teşekkürler

 • Semih 07 Nisan 2015

  Arkadaşlar, TTNET tarafıma hiç ama hiç kullanamadığım, hizmetinden faydalanamadığım Tivibu ev paketi başvurum olduğu ve faturalandırmasını başlattıkları için, mart dönemine ait faturama 14.73 TL, sanki bu hizmeti almışım gibi fark yansıtmışlar ve ödemesini 15.04.2015 tarihine kadar gerçekleştirmem gerekiyormuş. Ufak bir hesap ile birlikte, 76 milyonluk ülkemizde sadece ve sadece 10000 kişi TTNET tarafından bu şekilde bir faturalandırma ile karşılaşsa, aylık 147.730,00 TL yani ortalama bir ev parası TTNET tarafından el ediliyor. Ben bu faturaya itiraz ettiğim için, umarım TTNET tarafıma geri ödeme yapacaktır ama 10000 kişinin yarısı bunu faturasında dikkate almaz ve ödeme gerçekleştirirse aylık 73.650,00 TL'lik haksız gelir elde ediliyor. Bu sadece varsayım, umarım 14.73 TL'lik ödemenin iade konusunda TTNET zorluk çıkarmaz. Saygılar

 • Semih 06 Nisan 2015

  TTNET'in hizmet alabilmem için önermiş olduğu paket değişikliğini yaparak, yani HD paketten sd pakete dönerek Tivibu hizmetinden faydalanabileceğimi düşünüyordum. 04.04.2015 tarihi akşam saatlerinde Tivibu hizmetinden faydalanmaya başladım. Kanalların bazılarında buzlanma olsa da, her şey güzel gidiyordu. Neyse ki, tivibunun belgesel kanallarını açmak istedim. 105, 106, 107. kanalların üzerine geldiğimde, bir de baktım ki paketiniz bu kanalları kapsamamaktadır yazısı çıkıyor. Oysa ki Tivibu'nun full paketine para öderken! Müşteri hizmetlerini aradım ve fabrika ayarlarına dönerek bu sıkıntının çözüleceğini bildirdi. Fabrika ayarlarına geri döndük ve bir de baktık ki, 30 dakika öncesinde hizmetini almış olduğum kanallar dahil, kanalların yarısı için aynı uyarı çıkmaya başladı. Anlayacağınız, yarım yamalak almış olduğum bir hizmet vardı, müşteri hizmetleri sayesinde o hizmetten de mahrum bırakıldım ve çözüm olarak arıza kaydı bırakmamı ve en kısa süre de çözüleceğini bildirdiler. Oysa ki ben 13.03.2015 tarihinde, 04.04.2015 tarihine kadar bu hizmeti alabilmek için seferber olmuştum. Tüm yaşanan bu gelişmelerden dolayı, 05.04.2015 tarihi itibari ile, TTNET Tivibu ev için yapmış olduğum ve taahhütünü verdiğim 2 yıllık aboneliğimin iptal edilmesini TTNET tarafından istedim ve aboneliğimi iptal ettim. Her gün TTNET yüzünden bir saatim müşteri hizmetlerinde ki arkadaşlarla geçiyordu ve hergün TTNET yüzünden psikolojim bozuluyordu. TTNET Tivibu ev paketimi iptal ettirdiğim için Artık çok mutluyum. Teşekkürler TTNET. Teşekkürler size şampiyonlar ligi ve UEFA avrupa lig maçlarının yayın hakkını verenlere.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Semih 02 Nisan 2015

  01.04.2015 tarihi itibar ile HD yayını hizmetinden faydalanamayacağım için, TTNET tarafından sd yayın paketine geçirildim. Faturalandırma ile ilgili herhangi bir bilgi aktarılmadı. Büyük ihtimal faturalandırma HD paket üzerinden devam ediyor fakat Türk Telekom'un İstanbul Esenler bölgesinde altyapısının HD paket yayınını da kaldıramayacak derece de düşük olmasından dolayı olacak ki, hala yayın alamıyorum ve 03.04.2015 tarihinde teknik ekipten tekrardan arkadaşlar geleceklermiş. İnanın çok komik bir durum. 21. Yüzyılda uzaya araç gönderilirken, İstanbul gibi Metropol olarak nitelendirilen, 2014 yılında dünyanın en çok turist çeken 7. şehrinin göbeğinde, TTNET alt yapıdan kaynaklı hizmet veremiyor. Bu duruma şahsi olarak üzüntümün yanında, ülkem adına da üzülüyor ve utanç duyuyorum. Altyapısını tamamlamadan UEFA Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi maçları yayın haklarını bu kuruma verenlere de, ayrıca teşekkür ediyor benim gibi bir çok insanın bu mağduriyeti yaşamamasını ve TTNET'in hizmet kalitesini Türkiye'mize yakışacak seviyeye getirmesini temenni ediyorum. Saygılar

 • Semih 01 Nisan 2015

  Bugün itibari ile TTNET'in bana satmış olduğu HD paketi, oturduğum bölgenin altyapısı desteklemediği için sd pakete çevirmem gerekiyormuş. Bunun için TTNET müşteri hizmetlerini aradım fakat arkadaşlar bunun hemen mümkün olmayacağını ve sistemlere kayıt düştüklerini söylediler. TTNET'in herhalde birbirinden haberi yok. Bu nasıl bir hizmettir. Siz böyle mi insanlara hizmet veriyorsunuz. HD paket'i alt yapıya bakmadan satıyorsunuz ve faturalandırmaya başlıyorsunuz. Fakat bizler bu hizmeti alt yapınız olmadığı için alamadığımız zaman da, sD pakete çevirme konusunda zaman kazanıyorsunuz ki, faturalandırma HD paket üzerinden, hizmet vermeksizin devam etsin. Gerçekten teşekkür ederimmmmmmm

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön