17 Nisan 2013

Tivibu Haksız Fatura!

Şikayet takip no: 127283*** +12728**** Evime Tivibu bağlanamadığı ve servisin kutuyu ve tüm aletleri alıp geri götürmesine rağmen, bir sonraki aydan itibaren kendi adıma ait olan iş yeri internetime sürekli yüksek meblağlarda faturalar gelmektedir. Tivibu tarafından belki 20 kez aranıp her seferinde çıkan müşteri temsilcilerine durumu izah etmeme rağmen hiç bir temsilci beni anlamak istememiştir. Tivibu tarafından istemiş olduğum ancak hizmet alamadığım ev adresim Ataşehir, faturaların yansıdığı adres ise Kadiköy'deki iş adresimdir. Bu yanlışlarını bile anlamak ve düzeltmek istememişlerdir. Son olarak Tivibu savcılığa git suç duyurusunda bulun diye bir ifade kullanmıştır.

Sibel 35 Okunma

Cevaplar

 • Sibel26 Nisan 2013

  Herhangi bir şeyin çözüldüğü yok malesef

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile 20.04.2013 tarihinde görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Sibel17 Nisan 2013

  Ocak ayından beri duzeltilmesini istiyorum, telekomada gittim defalarca TiViBu tarafından arandımda hep aynı cevap. Malesef beni arayan musteri temsilcilerininde yeterli bilgisi yok. Tum arkadaş çevreme gerek sozlu gerek sosyal medyada Tivibu'ya asla ve asla bulaşılmaması gerektiğini anlatacağım. Beni arayacak olan kişilerin artık ne için aradıklarından haberleri olsun. Defalarca anlatmaktan sıkıntı geldi. Benden alınan tum fazla bedellerin geri iadesini istiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön