15 Aralık 2014

Tivibu Habersiz Üyelik Hediyesi!

10.12.2014 arızası cep telefonuma gelen bir SMS ile Tivibu kampanyasından 1 ay bedava deneme paketini aktif ettiklerini ve bu süre sonunda ben iptal etmez isem fatura çıkaracaklarını bildiren bir SMS aldım.

Firmanın kendi kendine böyle bir kampanyaya benim talebim olmadan beni dahil etmesi, bunu kendi kendine başlatması, ve ben iptal etmez isem birde üstelik fatura çıkaracağını belirtmesi kabul edilebilir bir şey değildir.

Firma ancak bu yolla iş yapacağını sanıyor olsa gerek. Firmanın bu uygulamayı kaldırması, bana yaptıkları kampanya uygulamasını iptal etmeleri ve sonucundan beni bilgilendirmeleri gerekir.

Cem 288 Okunma

Cevaplar

 • Cem21 Aralık 2014

  ne alırım ne tavsiye ederim

 • Cem17 Aralık 2014

  bu yanıt diğer tüketiciler içinde benim içinde yeterli açıklayıcı bir bilgi değildir onun için bunu eklemeyi gerekli gördüm; evet beni aradılar ama sanki ben talep etmişim gibi hala talebimi iptal edip etmeyeceğimi ve iptal onayı istediklerini söyleyip beni telefonda zıvanadan çıkardılar. böyle ne pazarlama olur ne de müşteri ilişkisi. birde benim numaramı ttnet üyesi olduğum için ve hiçbir alakam olmayan tivibuya ttnet in benden izinsiz olarak kullandırması ise işin cabası. herkes bilsin ve ona göre ne tür firmalar ile çalıştığımızı bilelim, aslında bunu firmada bu işleri planlayan organize edenler esas sorumlulardır, umarım en baştaki yöneticiler biraz daha sorumluluk sahibidirlerde gerekli tedbirleri alırlar. herkesin bilgisine.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Aralık 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Aralık 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön