24 Nisan 2014

Tivibu Habersiz Paket Aboneliği Yapıyor.

TTNET ile 2013 - Ekim ayında Üniveristeli kampanyası dahilinde 1 yıllık taahhüt ve sınırsız 53 TL'lik Adsl abonelik antlaşması imzaladık. Başka herhangi bir paket ve ücret artışı olmayacağının garantisi verilmesine rağmen Ocak- 2014 ile Şubat 2014 faturaları fazla geldi. Bayiye fatura ödemeye gidince bizden habersiz Tivibu ek paketine üye yapılmış olduğumuzu öğrendik.

Mecburen net hizmeti kesilmesin diye 53 TL yerine, 60 TL fatura ödedik. Bu konuda mağdur edildiğimiz için ek paket için ödediğimiz ücret farkının iadesini ve ek Tivibu aboneliğin iptal edilmesini istiyoruz.

TTNET, kafasına göre, müşterisine haber vermeden ek abonelik açma hakkına sahip değildir. Emrivaki yapılmasını istemiyoruz.

Tuğrul 174 Okunma

Cevaplar

  • Tuğrul 08 Temmuz 2014

    TTNET veya TVBU zoraki abone yapmaya devam ediyor.Dikkatli davranmayıp faturalarınız kontrol etmezseniz anında faturaları farklı göndermeye devam ediyor.Bizim dikkatimizden dolayı şimdilik fark faturasını iptal etti ama firmanın yaklaşımından son derece rahatsız olduğumu ifade etmeliyim.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön