13 Eylül 2013

Tivibu Gündür Yayın Donuyor!

Tivibu hizmeti satın aldım. Fakat Tivibu 15 gündür donuyor. Her gün müşteri hizmetlerini arıyorum. Hepsi bana aynı adımları tekrarlattırıyorlar. Her aradığımda çektiğim sıkıntıyı söylüyorum. Hep aynı şeyleri söylediklerini, önlerinde bir kağıt ya da uymaları gereken bir prosedür varsa eğer saygı duyduğumu ancak göstermiş oldukları ilgi ile sıkıntımı gideremediğimi gayet açık bir dille anlatıyorum.

Bu sefer bana şikayet kaydı aldıklarını ve ertesi güne kadar evime teknik destek ekibi geleceğini söylüyorlar. Fakat gelen giden yok. Hatta 1 müşteri hizmetleri temsilcisi bana 1 sene boyunca bu hizmetten yararlanamayacağımı ve para ödeyeceğimi söyledi.

Yusuf 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön