Tivibu Go Süper Pakette Futbol Kanalları ve Belgesel Kanalları Açılmıyor!

Ümit İ. |

2 hafta önce Tivibu aboneliği aldım. Bu aboneliği alırken bana yardımcı olan arkadaşa Tivibu go da internetten bilgisayardan UEFA maçlarını izleyebilirim diye üstüne basa basa sorduğumda bana tabi izlersiniz diyerek aldım ama aldığıma bin pişmanım. Aradım müşteri hizmetlerini kaç kez arıza kaydı oluşturuyorlar ne yapılıyor ne bir şey bende en son aradım 01,10,2015 akşam dedim ben bunları kullanamayacaksam iptal etmek istiyorum diye müşteri hizmetlerinin iptal bölümünde ki arkadaş bana 104 TL cayma bedeli yansıdığını söyledi ben daha kullanamadığım bir hizmet için bu parayı ödemek istemiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ekim
  17:11

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 03 Ekim
  09:59

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.