04 Şubat 2014

Tivibu Filmlerin Sürekli Paketini Değiştiriyor

Tivibu'nun en çok sevdiğim ve içeriği bol olan seç izle bölümünden 3-4 gün önce filmleri izleyebiliyorken 3-4 gün sonra filmleri izlemeye çalıştığımda paketiniz bu filmleri içermiyor diye mesaj alıyorum. İnsanlarla dalga geçer gibi filmlerin sürekli paketlerini değiştirip duruyorlar. Ciddi bir servis ve dijital platform sağlayıcısı olan Tivibu'ya yakışmayan ve gayri ciddi bulduğum şeyler.

Aynı zamanda buradaki her şikayetin altına" her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak bildirebilirsiniz diye yazılıyor ancak telefonla aradığımızda tatmin edici cevaplar alamıyoruz. Bu konuya bir çare lütfen.

Çağrı 156 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön