21 Ocak 2015

Tivibu Film Kiralama İşlemi Sorunu.

20.01.2015 günü ebeveyn koruması var diye rahat kullandığımız Tivibu çocuğumuzun yanlışlıkla kirala butonuna basması sonucu şifre girilmeden film kiralamış olduk, şifreler geçerli değil zamanla iptal oluyor.

Yasin 181 Okunma

Cevaplar

  • Yasin 05 Şubat 2015

    Tivibu beni aradığı gerekli bilginin verildiği şeklinde cevap verdiği, fakat beni şikayetimin ne olduğu sorulmadığı ve şikayetim ile ilgili hiçbir cevap verilmediği,

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön