03 Eylül 2013

Tivibu Ev Yayınım Kesik!

Tivibu Ev kullanıcısıyım 31 Ağustos saat 16:00 itibariyle yayınım teknik bir çalışmadan (TTNET'in dediği bu) dolayı kesildi defalarca aradım kayıt oluşturdum her seferinde hemen çözümleneceğini belirttiler ancak 2 Eylül 17:16 itibariyle kullanım sağlayamamaktayım.

Bu konu ciddi anlamda can sıkıcı bir hal aldı. Biran önce yayının kullanıma açılmasını ve bu süre zarfında oluşacak ücretlerin tarafıma yansıtılmamasını istiyorum. Aksi taktirde yasal yollar ile hakkımı arayacağımı belirtmek isterim.

Güya yetkililer kontrol ediyormuş bu kadar teknoloji içinde 2 günde bakım yapılamaz mı? Yada canınız istediği zaman açacaksınız.

Esat 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön