17 Temmuz 2013

Tivibu Ev Cihazlarını Teslim Ettiğim Halde 295 TL Fatura Kesmişler!

22.07.2013 son ödeme tarihli 531,25 TL tutarındaki tarafıma kesilmiş fatura detayında 295 TL Tivibu Ev cihaz ücreti adı altıda tarafıma yansıtma yapılmıştır. Ben Tivibu cihazı modem ve kablolarını iptal talebini yaptığım Küçükyalı Telekom müd. teslim ettim. Daha önce bana hizmet vermedikleri bir ay içinde tarafıma fatura kesmişlerdi.

Diğer servis sağlayıcım benden fatura beklemekte Türk Telekom hattımı aktaramadı hizmet vermediği halde fatura kesti sonra iptal ettirince de teslim aldıkları ürünün faturasını kesiyorlar. Acilen faturamın düzeltilerek tarafıma gönderilmesini gerekmektedir. TTNET'i bıraktım ama hala sorunları peşimi bırakmıyor.

Tc 152 Okunma

Cevaplar

 • Tc21 Temmuz 2013

  Tarafım hala bir dönüş olmadı, vergi usul yasasının 341. ve 432. maddelerine göre firmaya usulsüzlük cezası kesilmelidir. Kurumsal olduğunu savunan bu kurum'a mali bir denetleme yapılırsa çok büyük cezalar alacağını ve tarafımı acilen mali konularla ilgili bir yöneticinin aramasını talep etmekteyim.....

 • Tc17 Temmuz 2013

  tarafıma hiç bir bilgi verilmemiştir....

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Temmuz 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Temmuz 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön