Tivibu E107-4 Hatası Çözülmemesi!

Seyfettin Y. |

30.09 tarihinde Tivibu uydu cihazını evime servis aracılığıyla bağlattım. Herkesin bileceği üzere şampiyonlar ligi maçlarını izlemek için ayda 50 TL'ye üye oldum. Fakat akşam maç saati kanalı açtığımda e107-4 hatası verdi. Müşteri hizmetlerini aradım bana söyledikleri aktivasyon yapılmamış aranacaksınız. Maç bitti hala aranacağım!
Sizce bu parayı vermemenin amacı ne? Ben bu maçı izleyemedikten sonra ne anlamı var bu cihazın? Bu ilgisizlik yüzünden gerekli cezayı ödeyip iptal edeceğim. Ve her zaman da kötü propagandamı yapacağım.

Etiketler :

Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  16:15

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 01 Ekim
  11:16

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.