Tivibu DSL Hız Kaybı!

Oktay Ç. |

16 MB/Seç Ultranet Limitsiz ve Tivibu abonesiyim. DSL hız düşüklüğü sebebiyle 444 0 375 arıza kaydı oluşturdum ancak kaydı öncesi DSL hızım 18838 KB/s olmasına rağmen kayıt sonrası 14124 KB/s düşürülerek iyileştirme çalışması adı altında daha kötü hat değerlerine sahip bir hale geldim.

Çağrı merkeziniz ile yaptığım görüşmeler neticesiz kaldı, DSL hattım üzerinde işlem yapamayacaklarını belirttiler. DSL hattım üzerindeki yaşanan problem detayları info@ttnet mail adresiniz üzerinde yetkilileriniz bilgisine sunulmuş olup, arızanın giderilmemesi durumunda TTNET A.Ş'den aldığım tüm hizmetleri iptal ederek yasal yollara başvuracağımı Şikayetvar.com aracılığıyla yazılı olarak beyan etmekteyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mart
  09:36

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Oktay Ç.
  10 Mart
  11:23

  30 dakika kadar evvel çağrı merkeziniz tarafınca arandım ve DSL hat değerleri kullanım hızım 18833 KB/s 'di ancak çağrı sonlandırdıktan sonra hızım 14124 KB/s düşürüldü, bu kabul edilebilecek bir şey değildir. Sürekli olarak DSL hat değerlerim üzerinde oynanmasını kabul etmiyor gereği yapılarak DSL hat değerlerimin tekrar yükseltilmesini talep ediyorum

 • 09 Mart
  15:43

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.