23 Ağustos 2013

Tivibu Cihazım Çalışmıyor!

9 Ağustostan itibaren çağrı merkezini günde cihazımın çalışmadığına dair 30 kez aradım. Dün satış ofislerine gittiğimde öğrendim ki değerli çağrı merkezi çalışanları 3 kere sadece kayıt girmişler ve kayıtlarının içeriği cihazın çalışmadığı değil sadece yavaş sinyal alındığını hakkında not düşülmüş. Demek ki Türkçe'm de pek anlaşılamamış. Cihaz hala çalışmıyor ve benim evime hala bir servis gelmedi. Bu arada Ankara'da merkezde yaşamaktayım. Hani kar kış servis gelemedi gibi bir bahaneleri olmaz sanırım.

Çiğdem 74 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön