14 Mayıs 2013

Tivibu Cihazda Sorun Var!

Ttnet'in yeni kampanyası aracılığıyla Tivibu hizmeti de almaya karar verdik. Fakat bağlanan cihaz ile birlikte sürekli provizyon hatası veriyor ve çoğu fonksiyon çalışmıyor. Müşteri hizmetlerini çoğu kez aradım, arıza bildirimi de alındı, hatta 131036383 no'lu şikayet bildirim numarası da verildi, fakat aradan 7 gün geçmesine rağmen halen inceleme devam ediyor şeklinde cevaplar veriliyor. Allah aşkına bu nasıl bir süreçtir, nasıl bir cihaz takılıyor da bu kadar arıza ya da herneyse uygunsuzluk çıkabiliyor ? Sürekli arıza veren bir cihaza 3 gün sonra fatura gönderilerek tahsilatı yapılacak, bu aşamada sizce kim mağdur olacak ?

Okay 178 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön