Tivibu Cihaz Ücreti Adı Altında 330 TL Fatura Geldi.

Cengiz B. |

Daha önce yapmış olduğum şikayetler tam bitti derken karşıma Tivibu cihaz ücreti adı altında 330 TL fatura geldi. Ya kardeşim 14 aydır kullanmadığım cihazın, hizmetin, internetin ne faturası? Şu işe çözüm bulun. 65 TL ödediğim fatura bile Akşehir şube müdürünüz geri alacaksınız dedi Yenimahalle bölgeye gittim ve oradakiler böyle bir şey olamaz dedi üstüne bana 23.50 TL ödenecek faturanız var dedi. Alacağım parayı da istemiyorum. Hediyem olsun müdürlerinize iade edin.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ekim
  15:16

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 14 Ekim
  12:04

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.