Tivibu Bozuk Olan Cihazımı Bir Türlü Değişmiyor!

Sirdaş Ç. |

Yaklaşık iki ay önce TTNET firmasının teknolojisine ve marka güvenirliğine güvenerek! Evimde ki uydu sistemini ve üyesi olduğum Digiturk isimli digital platform şirketinde ki üyeliğimi de kapatarak Tivibu'ya başvurdum.
Kurulumu gelip yaptılar ve hizmeti almaya başladım, önce her şey çok iyi iken bir ay sonra Tivibu şirketinin verdiği AirTies 7120 cihazımda donmalar meydana gelip yayın alamaz hale geldim müşteri hizmetleri ile iki haftalık görüşmem de sonuç vermedi ve bana verdikleri randevu saatinde de gelmediler. Lütfen ilgilenin paramızla rezil oluyoruz...

Etiketler :

Decoder / Receiver Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mayıs
  16:11

  Müşterimiz ile 20.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Sirdaş Ç.
  23 Mart
  11:54

  Yine aradılar ve yine randevu verdiler ve yine gelmediler ve hala sorunum devam etmektedir.

 • Sirdaş Ç.
  12 Mart
  15:08

  Yine aradılar yine randevu verdiler yine gelen giden yok:D
  Çok komik bir durum galiba akşama arayıp tüm aboneliklerimi kapatacağım gibi görünüyor...
  Her zaman ki gibi acizsin ttnet:)

 • 10 Mart
  12:13

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.