16 Mayıs 2013

Tivibu Bilgim Dışında Üyelik Yapılmış!

Aylardır abonesi olmadığım halde Tivibu ücreti alıyorlar. Geri dönüp geri ödeme yapılacak dediler ama ödenmedi bu ay yeniden ücreti kestiler. Hiçbir şekilde çözüm bulamıyorlar. Zaten 3 günde olayı idrak etmeleri sürüyor. Telefonla abonesi olmadığım Tivibu hizmetini iptal etmemi salık veriyorlar. Abonesi değilim diyorum. Siz onay vermişsiniz diyorlar. Ne zaman kime vermişim onayı diyorum. Siz hiçbir şey söylemeyince biz otomatik abone yapıyoruz diyorlar.

Yiğit 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön