16 Mayıs 2013

Tivibu Bilgim Dışında Ücret Alınıyor!

Faturalarıma dikkat etmiyorum ancak geçen gün içeriğini incelediğimde Tivibu web ücreti adında her ay para alınmış oysa benim böyle bir talebim olmadı haksız yere aylardır benden para alıyorlar bu paraların iade edilmesi gerekiyor.

Akın 106 Okunma

Cevaplar

 • Akın24 Mayıs 2013

  tivibu ile ilgili bir sorunum var müşteri hizmetleriniş aradığımda klasik cevap şikayet kaydı oluşturalım oluyor... 4 kere şikayet kaydım alındı ancak arayan soran olmadı....

 • Akın23 Mayıs 2013

  yaklaşık 1 senedir benden habersi 4.90 tl tv bu web ücreti alınmış.... üstelik ben başvururken böyle birşey istemedim .... 4 KERE ŞİKAYET KAYDI OLUŞTURDUM GERİ ARAMA NEZAKETİ GÖSTEREN OLMADI

 • Akın20 Mayıs 2013

  bana ulaşan herhangi bir şey olmadı ayrıca bir telefon açma zahmet gösterseydiniz iyi olurdu

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön