30 Aralık 2014

Tivibu Başvuru Yapamama Hatalı Taahhüt.

TTNET tarafından aranarak teklif yapıldı 16 MB'e kadar sınırsız net her şey içinde 59 TL ve Tivibu ev aylık 9,9 TL'ye 24 ay taahhüt teklifi kabul ettim. İnternete geçişim yapıldı ancak Tivibu başvurum görünmedi. 3 gün sonra telefonla kendim başvurdum. Aynı gün 2 saat sonra kontrol ettiğimde başvurum yine görünmedi. Tekrar başvurdum. Akşam kontrol ettiğimde 24 aylık taahhüdü müşteri temsilcisi 12 ay olarak girmiş.

Akşam bununla ilgili şikayet kaydı oluşturdum. Kayıt numarası 26981***. Her aradığım da şikayet kaydı oluşturdum ancak daha sonraki aramalarımda bu kayıtların görünmediği söylendi. Şuan ne başvurum ne şikayetim görünüyor ne de başvuru yapabiliyorum. Evde de TV yayınını iptal ettim.

Eray 482 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Eray 30 Aralık 2014

    28.12.2014 tarihinden beri şikayet kaydı oluşturuyorum. Sonraki aramalarımda şikayetimi sorduğumda benim yapmış olduğum şikayetlerden farklı şikayetler yazılmış oluyor. 2 yıldır farklı servis sağlayıcısından sorunsuz şekilde internet kullanırken ttnet'e geçtiğim günden beri bir gün internet var bir gün yok. Bir kere arıza için geldiler bizde sorun yok apartman kaynaklı diyip gittiler. Merakım şu 2 yıldır sorunsuz bir şekilde internet kullanırken ttnet'e geçtiğim günden beri internetimin gitmesi nasıl benden kaynaklı olabilir?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön