12 Eylül 2013

Tivibu Bağlantısı Yapılmadı!

25.08.2013 tarihinde başvurduğum üçlü avantaj tarifesi kapsamındaki internet ve telefon bağlantısı uzun uğraşlar sonucunda iki hafta sonra ancak gerçekleştirebildim. Fakat Tivibu bağlantısı için geçen hafta 11.09.2013 saat 19:00 için ancak randevu verebildiler.

Daha hızlı olmasını zaten intenet bağlantısı için 2 hafta bekletildiğimi söylememe karşın ancak o gün için randevu verebildiklerini söylediler. Çaresiz bekledim ama randevuya yine gelmediler. Bu ilgisizlik midir, teknik eleman azlığı mı yoksa elemanların yetersizliği mi anlamadım. Bu şikayet kaydına da standart cevap vermemelerini ve sorunumu gidermelerini istiyorum.

Mehmet 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mehmet12 Eylül 2013

    Bu şekilde bir cevap verileceğini zaten şikayetimde belirtmiştim. TİVİBU (TTNET) yine beni şaşırtmadı. Bu sorunu çözmek olmuyor. Müşteri memnuniyetini bu denli önemsendiği bir dönemde bu denli büyük bir firmanın bu denli sorumsuz olmasını şaşkınlıkla izliyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön