12 Aralık 2014

Tivibu Bağlantım Yapılmadı.

14.11.2014 tarihinde TTNET ve Tivibu ev paketi için satış ofisinden başvuruda bulundum. En geç 20 iş günü içerisinde her ikisinin de bağlanacağı belirtildi. 02.12.2014 tarihinde internet bağlantım sağlandı. Ancak Tivibu için müşteri hizmetlerini aramam belirtildi. Hemen ilk gün aradım ve başvuru sırasında belirttiğim kampanyalı paketinin tanımlanması istedim.

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi beni birkaç gün içerisinde randevu için arayacaklarını ve Tivibu modeminin bir ekip tarafından getirilerek bağlanacağını belirtti. Ancak iki hafta geçmesine rağmen halen randevu bile alamadım ve faturanın bana yansıtılıp yansıtılamayacağı konusunda da herhangi bir bilgiye de sahip değilim.

Gurcan 156 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Gurcan14 Aralık 2014

    Herhangi bir dönüş olamadığı için; 14.12.2014 tarihinde 19.45 te Çağrı Merkezi tekrar arandı ve başvurumun beklemede olduğu belirtildi. 2015 yılına girerken bir ay içerisinde internet ve Tivibu' yu aynı anda hizmete sunamayan TTNET' e teşekkürler...

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön