03 Mayıs 2013

Tivibu Bağlantım Yapılmadı!

10.04.2013 tarihinde İzmir Gaziemir Ttnet bayinden 20 mb sınırsız internet + Tivibu + Ttnet alo paketi satın aldım. İnternetim 10 gün sonra bağlanabildi. Şu tarih oldu Tivibudan ses yok. Ttnet bayisini aradığımda Torbalı Telekomla alakalı mail atıyoruz ama bize geri dönen yok denildi. Birde ben aradım Telekomu karşıma çıkan bayan ben bu işle uğraşamam deyip yüzüme kapadı. Ne olduğunu anlayamadım. Ttnet bayisinin demesine göre torbalıda Tivibu'yu bekleyen 25. kişiymişim. Bu kadar zor mu bu Tivibu'yu bağlatmak anlayamadım biran önce bu ilgisizliğin halledilmesini istiyorum.

Engin 71 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön