16 Şubat 2015

Tivibu Aynı Film İzlenmiş Gibi İki Kat Ücret Alıyor.

Ocak ayı faturasına Tivibu kirala izle servisinden talimat vermediğim halde 2 adet hem de aynı film izlenmiş gibi film ücretinin yansıtıldığını gördüm. Konuyu müşteri temsilcisine aktardığımda çizgi filmi olduğu aynı filmin 2 kere izlendiği ya da tıklandığı bilgisini aldım. Herhangi bir şifre istemeden yapılan bilgimin dışında yanlışlıkla yapıldığı anlaşılan bu işlemden dolayı yansıtılan fatura bedelinin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Hakan 176 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 25 Şubat 2015

    TTNET bilgimin dışında hatta kiralanan filmin bile adını bile müşteri temsilcisinden öğrendiğim 2 kere üst üste izlenen aynı filmle ilgili ücretlendirme ile ilgili savunmasında: çizgi filmin 150 dakikasının 2 kere izlendiğini söylemesi sonrası bu hususla ilgili 3.5 yaşındaki oğlumdan şüphe etmeye başladım. Galiba oğlum benim bile şifresini bakarak tuşladığım kiralama hizmeti şifresini deneme yanılma yoluyla çözmüş olmalıydı. Bu konuda müşteri temsilcinin cevabı kısa ve net "izlenmiş" ben ise diyorum ki; ben onay vermeden şifresi girilmeden izlenmiş. Bu konuda yaşanacak mağduriyetlerin önlenmesi için bundan sonra "kirala (ma) "" izle (me) "

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön