07 Temmuz 2015

Tivibu Aylık Tarife İle Full Paket.

2015 yılının 2.ayında TTNET ve Tivibu full pakete üye oldum. Tarafıma verilen belgede ödemem gereken miktar 75.58 TL olması gerekirken 89 TL fatura ödüyorum. TTNET ile görüşmeme rağmen çözüm bulmak bir tarafa ilgisizlik bir tarafa. Bayi dahi bana verilen satış fişinin ne anlam ifade ettiğini bilmiyor ancak bana 75 TL'den fazla para ödemeyeceksin denilmişti. Bakıyorum satış fişine indirimlerle 75,58 TL ödemem gerek ancak bizden haraç alır gibi fazla fazla alıyorlar. Yetmiyor full paket ki her şey dahil anlamına geliyor hop bir sorun ile paket ismi değiştir ve spor kanallarını kaldır. Bu aslında bir nevi kamu davası olmalı ve bu bir ihbardır...

Bariş 1.035 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön