11 Şubat 2014

Tivibu Arızayı Gideremiyor!

Tivibu Ev paketini internet paketime dahil ederek aldım ancak geldiği günden beri Tivibu Evi hiç bir şekilde kullanamadım. Yaklaşık 4 aydır bu durum devam etmektedir. 444 0 375 numarasını arayıp arızanın giderilmesini ısrarla talep etmeme rağmen arıza kaydı oluşturulup ortada bırakılıyorum.

Online işlem merkezinden arıza takibi yaptığımda arızanın çözüldüğü söyleniyor ancak böyle bir şey söz konusu değil arızanın derhal giderilmesini ve ekibin gönderilmesini istiyorum. Aksi halde Tivibu Ev paketinin iptalini istiyorum.

Kadir 86 Okunma

Cevaplar

 • Kadir16 Şubat 2014

  Firmanın yeteri kadar profesyonel olmadığı görüşündeyim.

 • Kadir'in Teşekkür Mesajı16 Şubat 2014

  4 ay sonra sorun çözülmüştür.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön