11 Nisan 2014

Tivibu Arıza Giderim Süresi.

Tivibu bağlatalı 3 ay olmasına rağmen bıkkınlık veren sisteminiz olduğu için, aynı arızayı iki kere yapıp, 11 gün sonra servis gelerek kutuyu değiştirdi. Gecikme sebebi olarak sistemsel arıza olup, teknik personele mail atılamadığı gibi bir bahane uyduruyor. Çağrı merkezindekilerin hiçbir bilgileri olmayıp, ellerine verilen metinleri okumak zorunda bırakıyor. Fatura tutarı geldiğinde hizmetini alamadığımız 11 günlük süreyi dikkate almayıp, hatta fatura ücretini daha da artırıyor. En garip olanı da sanki bunlardan hiç haberiniz yokmuş gibi davranıyor.

Özden 71 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön