05 Eylül 2013

Tivibu Altyapısı Sorunlu!

Ben bir ay önce tivibu ya geçtim geçme sebebim internet hızımın artıyor olması. Ama şu an pişmanım çünkü 3 gündür yayın alamamaktayım ve bununla ilgili Ttnet'i arayıp bildirdim ama şikayetimin giderilmesi konusunda bana sadece telefonda verilen komutlarla kablo çıkar taktan ileriye gitmemekte.

En son dün görüşme yaptım yine aynı kablo çıkar tak ama değişen bir şey yok. Görüntü geliyor gidiyor ve bir kanaldan diğerine geçerken donma yapıyor ve kilitleniyor . Sanırım altyapıda sorun var ama bir türlü bir servis gönderilmedi. Sanırım servis altyapısı oluşturulmadan tivibu satıyorlar. İlgililerin dikkatini çekmek istiyorum.

Yıltum 141 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön