23 Ocak 2015

Tivibu Altyapı Kontrolü Yapılmadan Hizmetten Faydalanabileceğimi Söylüyor.

D-Smart kullanıcısıydım. TTNET'den arkadaşlar aradı TTNET'e geçmek ister misiniz diye. Kendilerine D-Smart TV hizmetinden yararlandığımı memnun olduğumu belgesel kanallarını kullandığımı belirtti. Arkadaş bana Tivibu hizmetindede bu kanalların olduğunu Tivibu'dan yararlanabileceğimi belirttiler. Bunu üzerine bende TTNET'e geçmeyi kabul ettim.

Geçiş sonrası ikamet ettiğim yerde Tivibu hizmetinde yararlanamayacağımı altyapını bulunmadığını söylediler. Benim babam akciğer kanseri hastası TV ve interneti kendisi kullanıyor. Dışarı çıkması yasak sürekli evde TV hizmeti olmadığı zaman işimize yaramıyor. Satışı yapan arkadaş beni yanılttı açıkça. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Saim 951 Okunma

Cevaplar

 • Saim 05 Şubat 2015

  TTNET den tekrar dönüş sağladılar. Sözleşmemde Tivibu ile ilgili bir madde olmadığını yapabilecekleri bir şey olmadığını söyledi. Kendisine arayan arkadaş bana Tivibu hizmetini sağlayacağını belirtti diyorum. Sözleşmede yok bir şey yapamam dedi. TTNET den bir durum oacağını zannetmiyorum. Çözüm odaklı değil müşteriyi oyalama amacı güdüyorlar.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Saim 24 Ocak 2015

  TTNET Tivibu hizmeti sağlayamamakla kalmadı. Dün sabah itibariyle ttnete geçişiniz tamamlandı diye mesaj attı. Babam evde internetsiz kalmasın diye bağlantı yapmaya çalışdım olmadı. TTNET müşteri hizmetrinden destek almak için telefon ettim. Telefondaki arkadaşla biraz uğraştıktan sonrada olmadı. Arkadaş altyapınızda sıkıntı olduğu için bağlantınızı sağlayamadık. En kısa süre sorun çözülüp bana dönüleceğini belirtti. Düne kadar D-Smart internetin takır takır olduğu bir evde TTNET altyapısı nasıl çalışmaz anlayamadım. Gerçekten çok mağdur durumda kaldım. Babam evde zaman geçirdiği bir TV iki internet vardı. TTNET e geçiş sağladım ikisini de elimizden aldılar. TTNET gibi bir firma internet bağlantımı sağlayamadı. Ben TTNET bağlantımın iptal edilmesini istiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2015

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön