Tivibu Aktivasyonu Gerçekleşmediği Halde Aktivasyon Parası Ödemek Zorunda Bırakıyorlar!

Gözde Ö. |

11.09.2015 tarihinde açtırdığım halde iki kanaldan birini kullanamıyorum. 4 gündür arızayla uğraştım yapabilecek bir şey yok dediler. Kapattırmak istediğim için aktivasyon parası vermek zorunda bırakılıyorum. Tabi ki tüketici hakkımı arayacağım. Ama günlerdir müşteri hizmetleri telefon masrafı, teknik servis gelecek diye evden kıpırdayamadım hatta bir gün boyunca Tivibu kutusu teknik serviste olduğu halde sonuçlanmadı ve bana bu servisi sağlayamadıkları gibi bir de kapattırma da ücret vermek zorunda kalıyorum. Zaten gerekli hizmeti verebilseydiler şikayet oluşmazdı. O kadar sinirlendim ki TTNET'i de kapattıracağım.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Kanal İçerik

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  15:17

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 17 Eylül
  13:55

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.