03 Aralık 2013

Tivibu Abonesi Oldum 50 Gün Oldu Hala Bağlanmadı!

Abone olduğum 50 gün oldu hala Tivibu bağlanmadı. 3'lü avantaj paketine 12 Ekim'de abone oldum. İnternet ve ev telefonum hemen bağlandı. Ancak 50 günden beri Tivibu'yu beklemekteyim. Bu süreçte her hafta 4440375'i arayarak sorunumu dile getirdim. Şikayetiniz alındı en kısa sürede çözülecektir cevabı hariç hiçbir cevap alamadığım gibi çözüm için de herhangi bir yönlendirme yapamayacaklarını dile getirerek baştan savıyorlar. 50 gündür bekliyorum. İşin kötüsü muhatap da bulamıyorum.

İbrahim 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön