09 Nisan 2013

Tivibu Abonelik Bilgim Dışında Üst Paketten Devam Ettirilmiş!

Tivibu ev kampanyasından faydalanmak için başvurum ile kurulum arasında 1 aydan fazla süre geçmiş ve şikayetlerim sonucu bağlanmıştır. Kurulum esnasında bağlantıyı yapan kişi 2 aylık sürenin sonunda telefonla aranacağımı ve kabul edersem aboneliğimin seçtiğim paketten devam edeceğini söylemiştir. Ancak tarafıma bilgilendirilme yapılmadan abonelik devam ettirilmiştir. Ayrıca abonelik, hediye olarak verilen Tivibu ev maxi paket değil de Tivibu ev maxi plus yani üst paketten devam ettirilmiştir. Haliyle Faturama da üst paketten abonelik ücreti yazmışlardır.

Bülent 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön