18 Nisan 2013

Tivibu 15 Kez Aradım Üyeliğimi İptal Etmiyorlar!

Daha önce Tivibu'yu iptal etmeme rağmen 6 aydır ücret alıyorlar demiştim 7. ayın faturası geldi hala ücret kesmeye devam ediyorlar. Şikayetten sonra söyledikleri gibi, cihazları teslim ettiğim şubeye gittim, oradan onay aldım fakat bu ay da ücret yansıdı. 7 ay içinde 15 kez aradım her seferinde ilgili birime aktarıyoruz, dediler. Buraya da şikayet ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır diyorlar fakat hiçbir gelişme olmuyor daha sonra yeniden faturaya yansıyor. Yapıştı kaldı Tivibu. İptal edin artık bunu yeter.

Esmani 52 Okunma

Cevaplar

  • Esmani 01 Mayıs 2013

    Yalvarmamız gerekiyormuş galiba, biraz da zaman lazım tabi 8 ay falan. Elini veren kolunu alamıyor gibi oldu. Sonsuz zamanımız yok sonuçta, biraz daha hızlı olunmalı diyeceğim ama kime?

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön