11 Eylül 2015

Tivibu 12 Gündür İnternet Nakli Yapılmıyor.

31.08.2015'te tayin nedeniyle Üsküdar'dan Erzurum'a TTNET internet ve Tivibu hizmet nakli için dilekçe verdim. Bana naklin en fazla 1 hafta içinde olacağı söylendi. Süre 1 haftayı geçince hem yerel telekom şubesine hem de 4440375'i arayıp durumumu anlatmama rağmen, sadece şikayet kaydı oluşturup ilgilenmiyor ve geri dönüşte yapmıyorlar. Bundan 5 ay önce de Türk Telekom 2 hafta boyunca internetimi bağlamamıştı, fakat www.sikayetvar.com'a yazı yazdıktan hemen sonra bağlamıştı. Demek ki telekom müşteri memnuniyetini değil, şikayetlerini dikkate alıyor.

Oğuzhan 110 Okunma

Cevaplar

 • Oğuzhan08 Ekim 2015

  31 Ağustos'ta İstanbul'dan Erzurum'a internet ve Tivibu nakil işlemleri için başvurdum. Üzerinden 1 aydan fazla süre geçmesine rağmen işlemlerim gerçekleşmedi ve hizmet alamıyorum. Sözleşme ihlal edildiğinden iptal işlemleri için başvurdum, fakat sistem beklemede dediğinden iptal işlemi bile yapmıyorlar. 4440375 numarayı arıyorum ilgili birim size dönüş yapacak diyorlar kimse aramıyor. Erzurum merkez şubesine gittim, neden hem hizmet vermiyorsunuz hem de aboneliği iptal etmiyorsunuz dedim. Harun bey ve ceyda hanım isimli şahıslar tarafından yapılacak bir şey yok diye beni başlarından savıp neredeyse kapı dışarı ettiler. D-Smart ve Digiturk ile de çalıştım, bana asla böyle muamele yapmadılar

 • Oğuzhan23 Eylül 2015

  24.gün ve hala internetim ve tvbu hizmetim yok. Erzurum daki merkez ofisleri bile artık, git istediğin yere şikayet et, bizim yapacak birşeyimiz yok diyorlar. 444 0375 ise sadece arıza kaydı oluşturduk demeyi biliyor. Bayramı bana zıkkım ettiniz.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.   Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Oğuzhan14 Eylül 2015

  15. güne girdim. Sadece www.sikayetvar.com un hatırına bir kere aradılar. İlgili birim sizinle ilgilenecek dediler. Ne arayan var, ne soran, ne ilgilenen. Kendim telefon açıyorum gene aynı muhabbet, ilgili birim sizinle ilgilenecek. Böyle giderse tüketici haklarına başvuracağım

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön