11 Mart 2015

Tivibu 1 Yıl Boyunca Haberim Olmadan Benden Aldığı Ücret!

1yıl önce TTNET' e kaydoldum. Kaydolduğum sırada 3 aylık Tivibu paketi deneme süreci varmış. Deneme süreci 3 ay sonra bitmiş. Fakat TTNET hiçbir bildiririm yapmadan 1 yıl boyunca bu ücreti almış benden. Ben 13/01/2015 de tarifemi yeniledim 6gb 44,90 olan tarifem 2 ay boyunca kotam aşmadığı halde fazla gelince TTNET'i aradım. Aldığım cevap karşısında şok oldum. Kullanmayı bırakın Tivibum olduğunu bilmeden ödeme yapmışım 1 yıl. Siz yemediğiniz yemeğin parasını ödüyor musunuz diye soruyorum karşıdan cevap yok. Bu gibi yerlerde telefon ile konuşurken tüm konuşmalar kayıt oluyor. Bana hiç bilgi verilmiş mi? Lütfen araştırılsın. Yada benim ödediğim 1 yıllık Tivibu param bana geri ödensin.

Arzu 135 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön