14 Ekim 2016 #6687643

Timurkaynak Hukuk Bürosu Çalışanlar Çok Kaba!

Dün Timur Kaynak Hukuk Bürosu tarafından TEB kredi kartı borcum ile ilgili olarak arandım. Görüştüğüm hanımefendiye dün 1000 TL ödeme yapacağımı söyledim fakat bugün acilen başka bir yere ödeme yapmak zorunda kaldığım için sadece kartın dönem borcunu yatırabileceğimi belirttim. Fakat oradaki hanım bana sanki kendisine borcum var mı da ödemiyormuşum gibi senli benli konuşmaya ve sesini yükselterek sınırlı bir tarzda konuşmaya başladı.


Bankaya 1000 TL ödeme yapacağımla ilgili maili attığını belirtti. Kendisine ısrarla dönem borcunu yatırdığım takdirde sorun olup olmayacağını çünkü gerçekten sıkışık olduğumu söylememe rağmen yardımcı olabilecek hiçbir şey yapmadı. Üzerine bir de azar yedim. Sonra TEB tahsilat merkezini aradım ve durumu anlattım. Dönem borcunu yatırdığım takdirde sorun olmayacağını belirtti. Banka bunu diyebiliyorken büronun bu şekilde davranması nasıl bir mantıktır?

Simge 1.567 Okunma

Cevaplar

  • Simge17 Ekim 2016

    Teşekkür notumu şikayetimin altına ilettim.

  • Simge'nin Teşekkür Mesajı14 Ekim 2016

    Görüştüğüm beyefendinin kibarlığının yarısı, görüştüğüm hanımefendide olsa bir daha kimse buraya negatif bir yorumda bulunmaz. Kendisine teşekkür ediyorum.

  • Timurkaynak Hukuk Bürosu Temsilcisi14 Ekim 2016

    Sayın Simge A. ile konu hakkında görüşüldü. Mevcut gecikme durumu ile ilgili bilgilendirildi. Personelimizin üslubu ile ilgili olarak personelimize gerekli bilgilendirme ve uyarı yapıldı. Benzer bir olayın yaşanmaması için eğitim uygulamasına geçilecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön