21 Ekim 2016 #6744121

Timberland Yeni Ayakkabının İçi Eridi!

Oğlum ilk okul mezuniyeti için Çekmeköy Metrogarden'da bulunan Deriden mağazasından bir Timberland marka ayakkabı satın aldım. Yazlık bir ayakkabı olduğundan dolayı sadece 8-9 defa giymeme rağmen sadece bir ayakkabının içinin erimesi sonucu tatilde olduğum bir dönemde ayakkabıyı incelemesi için mağazaya teslim ettim.


Bana haber vereceklerini söylediler. Haber veren olmadı. Mağazaya gittiğimde bana ayakkabının geldiğini ama arayamadıklarını söylediler. İnceleme sonucu iade isteğim ret edilmiş. Ben bu şekilde kabul edemeyeceğimi söyleyerek tekrar incelenmesi gerektiğini söyledim.


Tekrar iletileceğini söylediler ama 14 gün sonrasında yine aranmadım. Metrogarden'a gittiğimde bu mağazanın kapandığını Buyaka'ya taşındığını ayakkabının oradan teslim alınması gerektiğini söylediler. Firmanın üst yöneticilerine e-mail atarak paramın iade edilmesini talep ettik yine cevap alamadık...

Özgür 3.014 Okunma

Cevaplar

  • Özgür25 Ekim 2016

    Ben ayakkabımın nerede olduğunu öğrenmek istiyorum. Sonrasında da ayakkabının iade alınması ve paramın bana verilmesini talep ediyorum. Saygılarımla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön