23 Ocak 2014

Timberland Kotta Beden Değişimi Yapmıyor

Bursa Anatolium mağazasında(17.01.2014) bilgisayara bakılarak, 31 beden hiçbir mağazamızda yok (hatta kotlar 32'den başlıyor) denilerek 32 beden kot gösterildi. Bende kumaşı, rengi ve bedeni rahat olduğu için -biraz bol olmasına rağmen- kotu satın aldım. Satan mağaza, kotun paçalarını da benim için kısalttırdı.


Ertesi gün İstanbul'a gittim ve Suadiye'deki Timberland mağazasından, bana satılan 32 beden kotun 31 bedeninin Ataşehir Brandium mağazasında var olduğunu öğrendim. Ben de değiştirilir ümidiyle Bursa'daki mağazaya gidip, bu kotun 31 bedeni şurada var, değiştirir misiniz dedim (20.01.2014). Paçaları yapıldığı için değiştiremeyiz dediler. Deriden'in müşteri hizmetleri no'su da çalışmıyor. Sonuç yok.

Özhan 247 Okunma

Cevaplar

  • Özhan28 Ocak 2014

    Ne sitelerindeki mesaj bölümü çalışıyor,ne maillerimize cevap var,ne musteri hizmetleri numarasinda karsiniza biri cikiyor,ne de sirket telefonlarina biri cikiyor!!!Bir mail geldi,baska birime aktariyorum diye,bir de telefon geldi,sizi tekrar arayacagiz diye,o kadar.Amerika'dan halletmeye calisiyorum,buradakilerle olmayacak.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön