Timberland Marka Montum Kullanışlı Değil.

Fikret T. |

Bursa anatolium Timberland mağazasından almış olduğum yeşil renk mont, 1 defa giydikten sonra tenle temas eden yerlerde boya aşınması olduğunu farkettim. Mağazaya iade için teslim ettim iade alamayacaklarını merkeze gönderilmesi gerektiğini bildirdiler. Hatta 1 yıl boyunca giyin iyice eskisin sonra iade edersiniz gibi tavsiyede bulundu mağaza yetkilisi. Ben reddettim.

24 saat sonra almış olduğum ürünü mağazaya teslim ettim fakat velinimet isimli mail hatlarından 3 hafta sonra kullanıcı hatası olarak geri geldi. 24 saat giyilmiş bir üründe ne gibi kullanıcı hatası olabilir ki. Helal etmiyorum.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fikret T.
  01 Mart
  13:52

  Deriden ve timberland ile ilgili tüm şikayetler e firmanın verdiği cevap standart copy paste yapılmış cevapdır.. Bu firma derhal türkiyeden çekilmesi gerekiyor..

 • Fikret T.
  01 Mart
  13:39

  Ciddiyetsiz kanun nizam tanımayan.. Sattığı ürünün marka değerini bilmeyen .. Bir topluluk..

 • Fikret T.
  27 Şubat
  19:59

  Tüketici mahkemesinde işlem başlattım.. Müşteri portföyündeki tüm arkadaşlarıma sosyal paylaşım yaptım.. Konu 7000 kişi ile paylaşım yapıldı..deriden timberland ürünlerini kesinlikle tavsiye etmiyorum satış sonrası davranışlar ortaçağ engizisyonundan daha ilkeldir.. Sattıkları malın arkasında durmuyorlar.. Uzak durulmasını tavsiye ediyorum..