Timberland 2 Ayda Tabanı Açılan Bot.

Fatih Ç. |

İstinye Park Timberland mağazasından almış olduğum deri botun tabanı 2 ay giyilmesine rağmen açıldı. Hem sağ , hem sol ayak tabanında açılmalar var. Değişim talebiyle mağazaya teslim ettim, 1 hafta sonra aradım, tadilat denilmiş. Kabul etmedim, tekrar fabrikaya incelemeye gidecek. Bu süreç sürekli tekrar eder gibi. Burada bile aynı problemi yaşayan bir çok kullanıcı şikayetini dile getirmiş. Bu botlarda eski kalite yok, bende 6 senelik Timberland bot var o bile böyle açılmadı. Kesinlikle artık kalitesiz malzeme ve kalitesiz Deriden üretim yapılıyor. Buradan bu markayı alacaklara tek tavsiyem kesinlikle ama kesinlikle uzak durun. Aksi halde 500 TL verir 2 ayda çöpe atmak zorunda kalırsınız!

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih Ç.
  15 Ocak
  14:18

  2.yazımda belirttiğim gibi üretimsel bir sorun yoktur bahanesiyle ürün 2.kez tadilat yapıldı. Ürünü teslim almayıp hukuki yollara başvuracağımı belirtirim.

 • Fatih Ç.
  05 Ocak
  15:51

  Bu incelemenin sonucunda diğer şikayetlerdeki gibi klasik bir cevap bekliyoruz. Ürün incelendi. Üretimsel bir sorun olmadığı vesaire.

  3. ya da 33.kez de olsa bu ürünü size tekrar geri göndereceğimi bilmenizi isterim.

  Saygılarımla.

 • 05 Ocak
  09:22

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle yaşamış olduğunuz mağduriyet için Deriden Firması olarak üzgün olduğumuzu paylaşmak isteriz. Ürününüz İstinye Timberland mağazamız tarafından inceleme heyetimize 2. kez yönlendirilmiş olup, ürününüzde üretimsel sorun olup olmadığına ilişkin inceleme tekrarlanarak, tamamlandığında en kısa sürede bilgilendirileceğinizi paylaşmak isteriz.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825