Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

TikTok'ta Video İzlenme Sayısının Düşmesi Keşfetimin Kapanması

profile
08 Mayıs
2.438

TikTok'ta izlenme sayım düştü, videolarım kaç günden beri keşfete düşmüyor. Sorunla ilgili bildirim gelmedi. Yardım talebinde de bulundum, fakat cevap yok. Lütfen yardımcı olur musunuz? 3k yakın takipçim var, videolarımı keşfete koyamıyorum. O kadar emeğim var.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

1

Tiktok Keşfetim Kapalı

profile
20 Mart
1.155

TikTok destek lütfen hesabıma tanımlanan, keşfet engelinin kaldırılmasını talep ediyorum. Etkileşim yok videolarım izlenmiyor. Emek veriyorum, video yapıyorum izlenmiyor. 18k takipçi var kimseye videolarım görünmüyor. Bu sıkıntıya çözüm istiyorum.

1

TikTok Keşfet Engeli Kalkmalı

profile
14 Ağustos
105

TikTok keşfetim neden kapalı keşfetimi açın videolarım izlenmiyor keşfete düşsün o kadar hesap açtım artık soğumaya başlıyorum çok severek kullanıyorum ama izlenme olmuyor. Hesabım hak ettiği değeri görmüyor birçok insan aynı dertten muzdarip ve bu can sıkıcı.

Tiktok Keşfetim Kapalı Video İzlenme Düştü

profile
05 Nisan
205

Yaklaşık 3 haftadır keşfetim kapanmış ve takipçi sayım günden güne düşüyor hiçbir ihlal yapmamama rağmen bu oluyor. TikTok neden bunu yapıyor 😐 acil durumun çözülmesini talep ediyorum. Canlı yayınlarıma kimse gelmiyor 5 k takipçim var ama video izlenme sayım 0 bu nasıl olabilir?

TikTok Keşfetim Kapalı Açın

profile
02 Aralık 2022
118

TikTok'ta 6000 civarı takipçim var attığım bütün videolardan izlenme bile gelmiyor en kısa zamanda bu sorunu çözerseniz sevinirim. TikTok kullanıcı adım cloxren_04 sorunu çözerseniz mutlu olurum. TikTok'ta attığım hiçbir video izlenmesi yok bu sorunu çözün.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz