TikTok ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

TikTok'ta Benim Fotoğrafım Olan Bir Hesap Var

153
Saniye
Saniye 06 Mart 09:46

TikTok 'ta benim fotoğrafım olan bir hesap var ve benden izin alınmadan yapılan bir şey herkese yorum yapıp takipçi kazanıyor. Lütfen bu hesabı kapatın şikayetçiyim. Acilen geri dönüş yapmanızı istiyorum. Kimlik doğrulaması talebindeyim ve sahte hesabın kapatılması acilen gerekiyor herkes ben sanıyor.

Benzer Şikayetler

profile
111
1 hafta önce

TikTok Hesabımın İzinsiz Kullanımı

Adıma açılan hesabın kapatılmasını talep ediyorum. Resmim dahil kullanılıyor. Yeğenimin videosunu bile kullanmışlar. Kimse bu arkadaş ya da nereden aldıysa o resmi ve videoyu acilen kaldırmalıdır. TikTok, kimsenin resmini veya videosunu telifsiz kullanamaz. Lütfen bu konuyla ilgilenin.

profile
115
1 hafta önce

TikTok Benim İznim Olmadan Fotoğrafımı Paylaşmış

Emi***n1 adlı hesap benim iznim olmadan fotoğrafımı paylaşmış. Lütfen hemen yardım edin. Benim fotoğrafımı çekip paylaşmış ve herkese açık yapmış, benim fotoğrafımı edit yapıp,2 adet video yapmış ve profil resmini de benim fotoğrafım yapmış.

profile
648
1 hafta önce

TikTok Şantaj Ve İzinsiz Fotoğraf Paylaşma

Z--- --- kullanıcı adlı kişi benim resmimi paylaşmış aranıyor diye saçma şeyler yazmış. benden para istiyor. İftiralar atıyor,şantaj yapıyor bunun kaldırılmasını istiyorum. Bana bu konuda nasıl yardımcı olursunuz ya da başka bir yolu varsa söyleyin başka diğer hesabı da m--.

profile
133
1 hafta önce

TikTok Benim Resimlerimi Kullanıyor İzinsiz Şikayetçiyim

Bu şahıs benim resimlerimi kullanıyor. Bir başka hesapta ondan dolayı şikayetçiyim. Ben bir an önce kaldırılmasını istiyorum. Sizden rica ederim. Sizler de bu konuda hiç memnun değilim. Şikayet ediyoruz. Hiç ihlali bir durum yoktur diyorsunuz.

TikTok Benim Resimlerimi Kullanıyor İzinsiz Şikayetçiyim
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .