Deprem destek listelerine hızlı erişin!
TikTok ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

TikTok  para Çekemiyorum

195
Sema
Sema 16 Ocak 08:36

Düpedüz yanıltıldım TikTok hem para çekemiyorum, hem de takipçi şahısa hediye göndermek istedim hediyeleri TikTok çekti ama göndermek istediğime gitmemiş lütfen rica ediyorum sizden hakkımı istiyorum. TikTok öyleyse kaldırılmasını istiyorum beni kimse yanıltamaz mahkemeye kadar sürer bu işlem.

Benzer Şikayetler

profile
5.115
01 Haziran 2022

TikTok Canlı Yayında Jetonlu Sandık Paylaşımı

TikTok canlı yayında sandık paylaştım. Sandık açılmadan canlı yayın yanlışlıkla kapandı jetonu da ne ben ne takipçilerim alamadı, iade istiyorum! Hesabım lis** 10000017101408412856044289 jeton satın alınma işlemi. Lütfen iade ederseniz çok sevinirim.

  • profile
1 Destekçi
profile
-
3 gün önce

Tiktok Keşfetim Kapalı

TikTok destek lütfen hesabıma tanımlanan, keşfet engelinin kaldırılmasını talep ediyorum. Etkileşim yok videolarım izlenmiyor. Emek veriyorum, video yapıyorum izlenmiyor. 18k takipçi var kimseye videolarım görünmüyor. Bu sıkıntıya çözüm istiyorum.

profile
-
3 gün önce

TikTok Ses Eksikliği

TikTok'a yeni başladım ve bir çok özellik bende yok en çok kullanmak istediğim ses düzenlemelerinde olan ses efekti yok bende lütfen yardımcı olur musunuz bir süredir bekliyorum güncellenir gelir fakat aynı sorunu bir çok takipçisi az olan ve yeni başlayanlar için bu sorun mevcut.

profile
Can
193
1 hafta önce

TikTok İnsanları Takip Edemiyorum

TikTok'ta artık kimseyi takip edemiyorum ettiğimde direk eskisi gibi takip geri çekiniyor bunun acilen çözümlenmesini istiyorum lütfen bunun niye öyle olgunu anlıyım lütfen bunu acil bir şekilde bakmasını isterim rica ederim TikTok güzel bir uygulama

profile
84
1 hafta önce

TikTok Video Etkileşimi Çok Az

İçeriklerim süper 7 k yakın takipçim var ama asla keşfete düşünmüyorum. Çok az hem de çok az izlenme 10 kişi izliyor ya ya bu kadarda olmaz illa para vermemizi lazım benim bu sorunum kesinlikle çözülmeli TikTok u bırakacağım yoksa ya resmen 7 k takipçi sayim var izlenme 10 nedir ya

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .