TikTok ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
467
1 hafta önce

TikTok Şifre Sıfırlama Sorunu

Bende TikTok'uma giriş yapamıyorum. 2 kademeli doğrulamada kodu yanlış diyor. Telefon numaram kayıtlı ama cihaz tanınmıyor diyor. Hesabımı almak istiyorum. Yardımcı olur musunuz lütfen. Her şey denedim bir türlü olmuyor geri bildirimden dönende olmadı...

profile
775
3 hafta önce

Hesabım Donduruldu Giremiyorum - TikTok

TikTok hesabımı dondurduğum için giriş yapamıyorum. Şifremi de hatırlamıyorum. E-postamda başka bir hesaba bağlı tek durum numaram var ama numaradan da bu cihaz tanınmıyor. Kayıtlı değil falan diyor. Kod falan isteyince yan hesabıma atıyor. Sabahtan beri uğraşıyorum. Yardım edin!

profile
796
3 hafta önce

TikTok Hesabı Geri Alma

Eski TikTok hesabıma eski telefonum ile giriş yapıyordum telefon numaramı değiştirdim ve telefonumu da değiştirdim e postamı da değiştirdim şimdi eski TikTok hesabımı almak istiyorum içinde gizlide videolarım vardı nasıl alabilirim? Yardımcı olur musunuz?

TikTok Hesabı Geri Alma
profile
816
4 hafta önce

TikTok Hesabım Askıya Alındı Yardım İstiyorum

TikTok hesabım askıya alındı, yardımcı olunuz. Hesabımda yasaklı ya da yanlış bir paylaşım olmamasına rağmen askıya alındı. Kullanıcı adı veya telefon numarasıyla giriş yapmaya çalıştım fakat askıya alındı olarak gösteriyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

TikTok Hesabım Askıya Alındı Yardım İstiyorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .