Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
TikTok ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

TikTok'a Giremiyorum Açılmıyor

80
Yağmur
Yağmur 08 Şubat 18:37

Bilgisayarımdan da telefonumdan da TikTok'a giremiyorum açılacak gibi oluyor arama yerine bir hesap yazıyorum dönüyor dönüyor ama açılmıyor lütfen yardım edin buna bir çözüm bulun bilgisayardan da aynı internet yok da yazıyor arada lütfen yardım edin.

Benzer Şikayetler

profile
43
4 gün önce

TikTok Davet Kodu Terslik Oluştu Sorunu

TikTok'a arkadaşımı davet ettim. TikTok kayıt oluşturdu. Davet kodumu giriyor ama hata veriyor. Bir terlik oluştu, daha sonra tekrar deneyin yazıyor. Lütfen çözer misiniz? Hiç hoş değil, süre bitecek kampanyanın, sizden çözüm beklemekteyiz. Lütfen yardımcı olun.

  • profile
1 Destekçi
profile
415
2 hafta önce

TikTok Yanlış Kimlik Doğrulama Sorunu!

TikTok acil çözüm! TikTok'tan paramı çekemiyorum. Kimlik doğrulama yanlış algılanmış, adımı düzeltin. Yasal ad kısmında yanlış yazıyor. Bu nedenle kartımı da tanımlayamıyorum ve paramı çekemiyorum. Kimlik doğrulamasını değiştirmem için de herhangi bir yer çıkmıyor. Lütfen bana yardımcı olun...

profile
96
21 Mart

TikTok Fotoğrafı Bana Ait Olan Hesap

Bana ait olan bir fotoğrafımın kullanıldığı profil var (@sokakkodu). TikTok yardımına defalarca şikayet etmeme rağmen bir geri dönüş alamadım ve hesap hala aktif olarak kullanılmaya devam ediyor. Bir çözüm bulamadığım için buraya yazıyorum. Kullanılan fotoğrafı da ekliyorum ve artık lütfen yardımcı ...

profile
7.956
01 Kasım 2022

Tiktok Engelim Yok ,takip Edemiyorum

TikTok'ta herhangi bir engel almadığım halde kimseyi takip edemiyorum ilk önce takip ediliyor yazıyor sayfayı yenilince çıkıyor takipten. Bu durumdan takipçi kaybediyorum. Bir çözüm gelsin. Hesabımın ismi iyi*****iii. Ne olur yardımcı olun. Boşu boşuna takipçi kaybetmekten istemiyorum.

  • profile
  • profile
  • profile
4 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .