Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

TikTok Tanıtım Takipçi Para İle Vermiyor!

profile
28 Mayıs
310

Tanıtım için para veriyorum daha fazla takipçi için takipçi gelmiyor izlenme geliyor. Bize takipçi lazım zaten videolarım izleniyor beğeniliyor o zaman paramı geri versinler bir de çok donuyor hep zenginleri daha çok zengin ediyor. Bunların derhal düzelmesi lazım.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

Tiktok Videolarımın İzlenme Almaması

profile
24 Aralık 2022
125

Videolarıma emek harcıyorum ve TikTok'ta izlenme alabilmek için para da harcıyorum ama buna rağmen videolarım tutmuyor ve bu bana çok saçma geliyor keşfette bir sürü saçma videoların tuttuğunu görüyorum ve benim videolarımın tutmaması gerçekten üzüyor 250 izlenme alıyorum ama sadece 1 veya 2 beğeni ...

1

TikTok WhatsApp'tan Yabancı Bir Numara Yazdı!

profile
22 Ağustos
129

WhatsApp'tan yabancı bir numara yazdı +251 ile başlayan Ben r*** a***, Linkedin'de İnsan Kaynakları Sorumlusuyum, çevrim içi çalışmak ister misiniz? 2000-6000 TL komisyon ne olduysa bu mesajdan sonra oldu. Beni telegram yönlendirdi. TikTok videoları bir grup atıyor, onları beğeniyorsun, ekran atıyor...

1

TikTok Para Aldılar Dediklerini Yapmadılar

profile
17 Haziran
333

TikTok'tan şikayetçiyim. izlenme oranı artsın diye ya da takipçi/beğeni artsın diye 15 milyar izlenme/beğeni adı altında benden para aldılar. Fakat hiç dedikleri gibi beğeni gelmedi. Para iadesi istiyorum. 

TikTok Siparişler Gelmiyor

profile
23 Mayıs
371

Evet, ürünler gelmiyor. TikTok beğenim de gelmedi. Gereğini yapmanızı arz ederim. Param da geri verilmiyor. Bu nasıl bir site, milleti yanıltıp paralarını yiyorsunuz? Siparişlerde iptal oluyor. Kendi kendine takipçilerimi istiyorum. Bu nasıl bir uygulama, bu nasıl bir site?

TikTok Bunu Gör Lütfen

profile
02 Mayıs
378

TikTok hesabımdaki videoyu tanıma koydum. Ancak, benden para aldı ve herhangi bir izlenme ve beğeni gelmedi. Param gitti ve bu durumu buradan şikayet ediyorum. Gerçekten TikTok'un buna bir açıklama yapmasını ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Lütfen bunu görün.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz