TikTok ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ugur sonuçtan çok memnun

TikTok Takipçi Satın Aldım Hala Gerçekleşmiyor!

54
Ugur
Ugur 27 Mart 13:49
Çözüldü
Ugur'un Teşekkür Mesajı
“Teşekkür ederim Bir iki gün bekledim ama yerine getirildi teşekkürler”

TikTok üzerinden takipçi Satın aldım fakat hala çözüm sağlanmadı geri dönülmedi WhatsApp ®'tan yazıyorum mesajlar okunuyor cevap gelmiyor lütfen yardım ne zaman dönüş sağlanır onu da bilir mi bilmiyorum lütfen en kısa zamanda sorun çözelim.

Gelişme
Gelişme

27 Mart 13:40

Dün akşam takipçi satın aldık TikTok'un. Fakat hala dönüş yapılmadı bekliyoruz. Lütfen buna bir çözüm bulun. Sizden tek isteğim bu. Eğer her şey yolunda giderse ben daha çok takipçi için satın alacağım. Bu tür durumlar bizleri üzüyor. En kısa zamanda dönüş yapınız lütfen.

Ugur
Ugur30 Mart 14:13

Teşekkür ederim Bir iki gün bekledim ama yerine getirildi teşekkürler

Benzer Şikayetler

profile
214
26 Aralık 2022

Tik Tok Sorun Var

TikTok ama giremiyorum 2 kademeli doğrulama istiyor e-posta adresi ve şifrem geliyor önüme iki kademeli doğrulama çıkıyor lütfen yardım istiyorum Bir an önce çözüme kavuşturulmasını istiyorum. TikTok'tan hala bana geri dönüş yapılmadı ne zaman geri dönüş yapılacak.

Tik Tok Sorun Var
profile
2.259
01 Haziran 2022

TikTok Kartıma Paramı İade Edin

Selam benim bank kartımdan farklı zamanlarda tık tok oyunları ucun para çekilmiş benim bundan hiç haberim yok sizden rica ediyorum bana yardımcı olun lütfen para geri verin benim o paraya ihtiyacım var Nedenini ve çözümünü bekliyorum. Teşekkür ederim

TikTok Kartıma Paramı İade Edin
TikTok Kartıma Paramı İade Edin
TikTok Kartıma Paramı İade Edin
profile
784
2 hafta önce

TikTok'ta Kaydırmalı Fotograf

TikTok'ta kaydırmalı fotoğraf atarken arkaya ses koyuyorum ama videoyu yüklediğim zaman arkadaki şarkı yani ses kesiliyor ve bu sadece kaydırmalı fotoğraf atarken oluyor. Çözümü nedir? Daha önce böyle bir şey hiç olmuyordu, daha yeni karşılaştım...

profile
1.628
26 Nisan

TikTok Canlı Yayın Sandıkları Hep Boş Çıkıyor

Canlı yayındaki sandıklar kişi sayısı az olsa bile boş çıkıyor.! Hiçbir şekilde jeton toplayamıyorum, bu konu hakkında çok acil olarak çözüm bulmanızı rica ediyorum.! Ayladır hiç bu şekilde bir problem yaşamamıştım, soruyorum diğer kullanıcılara rahatça topluyorlar her zamanki gibi.!

profile
1.248
24 Mart

Tik Tok Tok Tok

TikTok'ta hiçbir şekilde terbiyesizlik yapmadım. Buna rağmen sürekli uyarı veriyor. Sürekli canlı yayınım kısıtlamaya giriyor. Artık bu durumdan çok sıkıldım. Hiçbir terbiyesizlik yapmama rağmen. Hala bu kısıtlama neden öğrenmek istiyorum. En yakın zamanda çözüm bekliyorum.

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .