Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

TikTok Takip Etme Sorunu

profile
20 Mayıs
1.405

TikTok hesabımı yeni açtım ve kimseyi takip edemiyorum. Önce takip ettim diye gösteriyor. Sonra geri çıkartıyor. Hatta başka hesap daha açıp denedim yine aynı sorunu yaşadım. Hiçbir şekilde yaklaşık 1 haftadır ben ve arkadaşlarım deniyoruz ama çözüme kavuşmuyor. Lütfen yardımcı olabilir misiniz

Gelişme
Gelişme

20 Mayıs 01:33

Bekliyorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

TikTok Takipçi Sayım Sabit Kaldı

profile
2 hafta önce
130

TikTok takipçim artmasına rağmen takipçi sayım hep aynı. Bilen biri yardımcı olabilir mi? Videolarım keşfete de düşüyor, ama sayım hep aynı. Bir soruna bir çözüm bulunsun, o kadar emek ve zaman harcıyoruz, biri bir bilgilendirme yaparsa çok iyi olur lütfen.

TikTok 1000 Takipçi Aldım Ama Gelmedi

profile
08 Ağustos
213

Yekmedya. Dan TikTok 1000 takipçi satın aldım ancak hala gelmediler. Siteden aldım ve hala bekliyorum ancak gelmezse şikayet edeceğim. Lütfen yardım edin ve ilgilenin. WhatsApp üzerinden de yazdım ancak cevap alamadım. Elimde kanıtlarım var. Umarım yardımcı olursunuz.

1 Yorum

TikTok Canlı Yayınım Tamamen Kalıcı Yasak Yedi

profile
23 Haziran
233

Canlı yayınım tamamen kalıcı yasak yedi o kadar emek verdim bir şans verin yayınıma tekrar girebilmem için yardımcı olun lütfen. O kadar takipçim var o kadar çok emek var yeniden canlı yayın yapmak istiyorum. Lütfen daha dikkatli bir şekilde davranırım davrandığımı da düşünüyorum.

TikTok Canlı Yayınım Tamamen Kalıcı Yasak Yedi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz